Share

Equips inscrits FLL BCN EUSS 2018-19

Torneig del dissabte 16 de febrer de 2019:

 

eq# Nom equip PIT Institució Entr. Membres
1 Estrellados Eugeni 1 Institut Eugeni d´Ors 2 7
2 Daina Isard 2 1 Escola Daina Isard 2 7
3 Cerberus 4 Institut Francesc Ferrer i Guardia 2 10
4 IntoOrbit MW2 2 Mary Ward 1 8
5 Daina Isard 1 1 Escola Daina Isard 1 9
6 Galaxy Angels 4 Col·legi Mare de Déu dels Àngels 1 10
7 ELS LLAGOSTINS 2 Sunion 2 5
8 TechnoGuys RMSI 3 Reial Monestir de Santa Isabel 2 6
9 Robochefs 1 Escolàpies Sant Martí 1 7
10 B.I.T.S. 2 Sunion 1 7
11 Point Makers by SIL 1 Col·legi SIL 1 6
12 Rising Up RMSI 3 Reial Monestir de Santa Isabel 2 6
13 LEGO DUKI 4 Fundacio LLor 1 10
14 IECO RMSI 3 Reial Monestir de Santa Isabel 2 6
15 CreaTOP 2 CreaTIC 2 8
16 IPSI 2 I.P.S.I 1 8
17 TECH-MECH 4 Fundacio LLor 1 10
18 IntoOrbit MW1 3 Mary Ward 1 7
19 TRX Teresianas 3 Santa Teresa - Ganduxer 2 10
20 The Cube RMSI 3 Reial Monestir de Santa Isabel 1 6

 

 

Torneig del diumenge 17 de febrer de 2019

 

 

eq# Nom equip PIT Institució Entr. Membres
1 Ubuntu 4 IES Arnau Cadell 2 7
2 Jaguars 2 Col·legi Sant Miquel 1 5
3 The Orbiters 1 Centre Kepler 1 8
4 ROBOTCONCEP 2019 4 Concepcionistes 2 10
5 ParelladaStars 1 Escola Parellada 2 10
6 EDOSSOBOT1 2 COL·LEGI PARE ENRIC D'OSSÓ 1 10
7 LegoSticks 2 2 Alberto 1 6
8 RoboticArcs 3 Els Arcs 1 2
9 GALÀCTICS 1 Escola Montbaig 1 10
10 EDOSSOBOT2 2 COL·LEGI PARE ENRIC D'OSSÓ 1 10
11 War 56 4 Canigó 2 8
12 Sagnier1 3 Sagnier  1 4
13 Corbs Hackers 1 Centre Kepler 2 8
14 The Ice Diamond 2 INS Eugeni d'Ors 2 8
15 SPACE WALKERS 3 Escola Pia Sarrià 1 8
16 L0s LunáT1C0s 3 Sagnier  1 5
17 Cibernàtics 1 Centre Kepler 1 10
18 Zúper Z 4 Col·legi Sant Miquel 2 4
19 ORBITCIONISTAS 3 Concepcionistes 2 10
20 XIRGU'S TEAM 3 INS Margarida Xirgu 2 10

Llista d'equips inscrits altres anys

Contactes FLL BCN EUSS

FLL Barcelona EUSS

Escola Universitària Salesiana de Sarrià (EUSS)

 

P. Sant Joan Bosco, 74
08017 Barcelona
(veure en Google Maps)


Adreces de correu

 


Inscripcions